Drevené podlahy Quick-Step

 

Drevená podlaha Quick-Step sa skladá z troch vrstiev pravého dreva. Vďaka starostlivému výberu surovín a sofistikovanému výrobnému procesu sú drevené podlahy veľmi stabilné a odolné.
Prečo si zvoliť drevenú podlahu?

1. Je skutočne prírodná

Ak máte vo svojom interiéri radi teplo a svojráznosť, nič neprekoná skutočne prírodnú podlahu z tvrdého dreva. Z jej jedinečnej krásy sa budete môcť tešiť po celý život.

2. Je dodávaná so zárukou na celú dobu životnosti

Drevenú podlahu si môžete užívať tak dlho, ako len budete chcieť. Sú navrhované s takým zanietením a know-how, že na ne poskytujeme záruku na použitie v obytných priestoroch na celú dobu ich životnosti.

3. Je veľmi stabilná

Starostlivo spracované vrstvy drevených podláh Quick-Step zaisťujú v priebehu času trvácnosť a stabilitu. Dokonalá orientácia týchto jednotlivých vrstiev absorbuje tlaky a napätia a udržiava sťahovanie a rozťahovanie na absolútnom minime.
4. Má vopred urobenú povrchovú úpravu

Na rozdiel od iných drevených podláh si drevená podlaha Quick-Step nevyžaduje žiadne zásahy po montáži. Nemusíte ju brúsiť; nevzniká neporiadok a prach; nemusíte ju lakovať, olejovať či natierať. Vašu novú podlahu si budete môcť užívať hneď po namontovaní.

5. Jednoducho sa montuje

Montáž drevenej podlahy je hračka vďaka patentovanému zacvakávaciemu systému Uniclic Multifit.

Adresa

Slovinter F, s.r.o.
Sládkovičova 23
Banská Bystrica
974 05

 

 

Telefónne číslo

+421 903 529 774
+421 903 513 626

 

PRIHLÁSENIE PRE PARTNEROV | HYGIENIKA